top of page

Вихованці ГПД 3-іх класів готуються до ВЕЛИКОДНЯ в умовах сьогодення

1-min-10.jpg

Ми - дослідники 

Добро робити просто

11 грудня учні 4-Б класу Ліцею № 9 ім. Олега Ольжича разом з батьками та класним керівником Круглецькою Ольгою Олегівною долучилися до акції і подарували міському парку ялинку, яку відразу висадили. Дякуємо організаторам акції та її учасникам за небайдуже ставлення до парку та рідного міста!!!

Вітаємо з Днем Збройних сил України!  Дякуємо за сміливість і впевненість, з якою ви стоїте на сторожі безпеки, спокою та миру нашої держави. Бажаємо козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили.

ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

У грудні 2021 року для учнів 2-4 класів було організовано шкільну олімпіаду з англійської мови. Участь узяли 13 другокласників, 12 третьокласників і 8 учнів четвертих класів.

Серед учнів 2-их класів перемогу здобули:

 Марченко Захар і Петровська Діана,  учні 2-Б класу, розділили І місце (набрали по 40 балів).

Учитель Король Л.А.;

 Бернацька Злата (37 балів) – ІІ місце, 2-Б клас,

вчитель Славнич О.В.;

 Бабич Катерина (35 балів) – ІІІ місце, 2-Б клас,

вчитель Славнич О.В..

Серед учнів 3-іх класів перемогу здобули:

 Бабич Катерина (40 балів) – І місце, 3-А клас,

учитель Король Л. А.;

 Онищук Поліна (38,5 балів) – ІІ місце, 3-А клас,

учитель Славнич О.В.;

 Піка Марія та Какуша Фадєй, учні 3-А класу,

розділили ІІІ місце (набрали по 36 балів).

Учитель Славнич О.В.

Серед учнів 4-их класів перемогу здобули:

Бочарова Віра (36 балів) – І місце, 4-А клас,

учитель Король Л.А.;

Волотовська Софія та Кучерук Михайло,  учні 4-А класу,

розділили ІІ місце (набрали по 35 балів). Учитель Король Л.А.;

Щербакова Валерія (28 балів) – ІІІ місце, 4-Б клас,

учитель Король Л.А.

Вітаємо переможців з вагомими успіхами в оволодінні англійською мовою. Висловлюємо вдячність учителям за підготовку учнів до олімпіади.

ОЛІМПІАДА З ЯДС

24 листопада 2021 року відбулася шкільна олімпіада з ЯДС (природнича освітня галузь). Участь взяли 33 учні 2-4 класів.

Серед учнів 2-их класів перемогу вибороли:

І місце Федорець Артем (22 бали), 2-А клас, учитель Штовбер О.М.;

ІІ місцеБабич Катерина (21 бал), 2-Б клас, учитель Сахно Л.В.,

                 Самоєнко Юлія (21 бал), 2-А клас, учитель Штовбер О.М.;

ІІІ місцеБернацька Злата ( 19 балів), 2-Б клас, учитель Сахно Л.В..

Серед учнів 3-іх класів перемогу вибороли:

І місцеАтаманчук Діана (18 балів), 3-А клас, учитель Баглай С.Ф.;

ІІ місцеБабич Катерина (17 балів), 3-А клас, учитель Баглай С.Ф.;

ІІІ місцеСавченко Назар (16 балів), 3-А клас,учитель Баглай С.Ф..

Серед учнів 4-их класів перемогу вибороли:

І місцеБочарова Віра (17 балів), 4-А клас, учитель Пипченко Л.А.;

ІІ місцеГулицький Євгеній (16 балів), 4-Б клас, учитель Круглецька О.О.;

ІІІ місцеДовбиш Богдана (14 балів), 4-А клас, учитель Пипченко Л.А.,

                  Ковальчук Сергій (14 балів), 4-Б клас, учитель Круглецька О.О. .

Вітаємо переможців та дякуємо вчителям за підготовку учнів до олімпіади.

ОЛІМПІАДА З МАТЕМАТИКИ

       З метою виявлення маленьких обдарувань 17 листопада 2021 року у початковій школі нашого закладу освіти було організовано олімпіаду з математики. Учні виявили високу активність. В олімпіаді взяли участь 10 другокласників, 11 третьокласників і 9 учнів четвертих класів.  На обличчях конкурсантів і вчителів відчувалось певне напруження від переживань.  І це природно, адже кожен сподівається на перемогу. Радо зустріли учнів других класів. Вони вперше взяли участь в інтелектуальних перегонах.

      Нарешті хвилююча мить! Оголошуємо переможців!

      Серед учнів 2-их класів перемогу вибороли:

І місце Пархоменко Макар (24 бали), учитель Сахно Л.В.

ІІ місцеФедорець Артем (23 бали), учитель Штовбер О.М.

ІІІ місцеГрицун Олег (20 балів), учитель Сахно Л.В.

  Серед учнів 3-их класів перемогу вибороли:

І місцеАбрагам Костянтин (23 бали), учитель Баглай С. Ф.

ІІ місцеЗіголенко Катерина (21 бал), учитель Янішевська О.І.

ІІІ місцеСафонюк Анна (16 балів), учитель Баглай С.Ф.

Серед учнів 4-их класів перемогу вибороли:

І місцеГулицький Євгеній (14 балів), учитель Круглецька О.О.

ІІ місцеШульгіна Дар’я (13 балів), учитель Круглецька О.О.

ІІІ місцеДенисовець Єва (9 балів), учитель Круглецька О.О.

                   Ковальчук Сергій  (9 балів), учитель Круглецька О.О.

   Вітаємо юних математиків з вагомою перемогою в олімпіаді з математики. Дякуємо педагогам у підготовці учнів до олімпіади.

Уже два місяці наші першокласники провчилися в школі. Зовсім нещодавно їх називали малюками, а тепер про них кажуть: «Це учні!»

12 листопада першокласники разом встановили перший рекорд – «60 днів у школі». Для найменших учнів було проведено класне свято, на якому діти повторили правила поведінки в ліцеї, перевірили свої вміння рахувати, поділилися своїми літературними вподобаннями, створили ідеальну модель класу. На останок їх привітали учні 5-их класів.

 Кожен першокласник отримав свідоцтво про встановлення рекорду. Діти проявили кмітливість, розум, логіку, а в замін отримали гарний настрій та позитивні емоції, довівши, що вони гідні звання ПЕРШОКЛАСНИК!

60 днів у школі

КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Цього 2021-2022 навчального року традиційно у День писемності та рідної мови у початковій школі Ліцею ім. Олега Ольжича було проведено конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. У ньому взяли участь 8 третьокласників і 11 учнів четвертих класів.

 Вибороли перемогу 7 учнів:

Кравчук Сергій (ІІ місце) і Бабич Катерина (ІІІ місце), 3-А клас, учитель Баглай Світлана Феодосіївна;

Зіголенко Катерина (І місце) та Головень Артур (ІІІ місце), 3-Б клас, учитель Янішевська Ольга Іванівна;

Бочарова Віра (І місце), 4-А клас, учитель Пипченко Людмила Антонівна;

Гулицький Євгеній (ІІ місце), 4-Б клас, Круглецька Ольга Олегівна;

Ковальчук Сергій (ІІІ місце), 4-Б клас, Круглецька Ольга Олегівна.

Щиро вітаємо переможців із серйозними здобутками в навчанні й сердечно висловлюємо подяку вчителям, які виплекали таких зірочок.

ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ

ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

   Протягом 8 - 12 листопада 2021 року у нашому Ліцеї проходив ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ.

Завданням Тижня було повернутись лицем у напрямку до створення умов для розвитку інтересу в дітей у реальному житті застосовувати науково- технічні знання.

Тому і тема " Лицем до STEM" відповідала поставленій меті.

Заняття STEM були динамічні і творчі, з ноткою наукових пояснень. Діти розробляли власні конструкції макетів літачків, вітряків, машинок. Стали ближче до наукових відкриттів і експериментів. Тестували власні вироби, вчились презентувати результати своїх досліджень. Активно комунікували між собою.

Ми, Творча група вчителів і вихователів ГПД початкових класів, переконані, що для дітей це - натхнення, перемога і радість.

Адже, після кожної успішної роботи вони стають упевненими в своїх силах, напрацьовують навички, які потрібні для того, щоб бути успішними у 21 столітті.

STEM-МАРАФОН В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

    У 2020-2021 навчальному році педагогічний колектив Ліцею №9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради розпочав роботу по впровадженню STEM-освіти як інноваційного освітнього простору для формування життєвих компетентностей.

   У процесі реалізації проблемної теми, з метою поширення досвіду учителі ліцею залучаються до творчого педагогічного пошуку, пропагують нові педагогічні ідеї, цікаві методичні знахідки.

   Незабутні враження залишились у пам’яті дітей, батьків і вчителів від проведеного в початковій школі STEM-марафону  «П’ятий елемент».

    У 4 етапи учні досліджували природні стихії: вогонь – у жовтні, воду – у грудні, повітря – у березні та ґрунт – у травні. П’ятим елементом є Людина.

   Учителі опрацювали велику кількість інформації, розробили ряд заходів, уроків,  проєктів, присвячених вивченню кожної стихії.

   Вивчаючи природну стихію «Вогонь», учні разом з учителями провели ряд експериментів, дослідів, проєктну та пошукову роботу. Починаючи із вивчення міфу про Прометея, який подарував людям вогонь, діти поступово досліджували значення вогню в сучасному, модернізованому світі.

   Під час вивчення другої стихії «Вода» діти досконало дослідили агрегатні стани води та переходи води з одного стану в інший. Учителі на доступному для дітей рівні змогли пояснити такі складні поняття, як «пам’ять води», «сила поверхневого натягу води».

   Досліджуючи стихію «Повітря», учні дізналися про те, як утворюється вітер, чому тепле повітря підіймається вгору, де знаходиться повітря, скільки місця займає повітря та інші явища природи.

   Працюючи над вивченням природної стихії «Земля»,  діти під керівництвом учителів провели багато дослідів, пов’язаних з ґрунтом: визначення наявності в ґрунті води, повітря, органічних речовин. Створили дослідницьку лабораторію «Таємниці ґрунту».

    У центрі всіх цих природних стихій знаходиться «Людина». Діти отримали цікаві завдання для дослідження свого організму протягом літа, а саме: дослідити вплив ультрафіолету на організм людини, здійснити замір антропометричних даних (травень у порівнянні з вереснем наступного навчального року), дослідити зміну кольору волосся під дією сонячних променів тощо. Велику підтримку та допомогу в організації спостережень та оформленні результатів роботи діти отримали від батьків, які були активними учасниками цього довготривалого проєкту.

    У вересні 2021-2022 навчального року відбувається поетапна презентація роботи, проведеної класними колективами з реалізації проблемної теми, над якою плідно працює наш заклад.

Хочемо подякувати початковій школі Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» м. Києва за цікаву ідею у проведенні  STEM-марафону  «П’ятий елемент», яку ми запозичили. Адже STEM-освіта забезпечує виконання таких завдань, як підтримка та розвиток допитливості у дітей, демонстрація зв’язку між наукою, технологіями та повсякденним життям.

bottom of page