top of page

Рекомендації для підлітків під час війни

Команда підтримки реформ МОН підготувала добірку простих ігор для малечі, адже під час війни особливу увагу необхідно приділяти психічному здоров’ю та піклуванню про близьких.
Психологи наголошують, що гра – природній і чи не єдиний спосіб дитини висловити та прожити власні емоції. Ховаючись в укритті від гучних обстрілів разом із чужими людьми, діти можуть відчувати паніку, тривогу, агресію, тому надзвичайно важливо, щоб дорослі надавали дітям можливість подолати стрес, а також фізичну та емоційну втому.
Пропонуємо ознайомитися з добіркою ігор, які не потребують наявності іграшок або інших  «специфічних» аксесуарів. Ігри допоможуть дитині:
👉 встановити власні кордони;
👉 подолати тривогу;
👉 розслабитися;
👉 виплеснути емоції;
👉 зняти напругу;
👉 заспокоїтися.

4      .jpg

Під час інформаційно-просвітницької акції  до Всесвітнього дня боротьби проти СНІДу учні 9-х класів написали слова підтримки людям, що живуть з ВІЛ/СНІД. Долучились до створення "Дерева підтримки".

Також прослухали профілактичну лекцію "Не дай СНІДу шанс".

Проведені заходи допоможуть здобувачам освіти захистити себе від цієї хвороби, адже найкращий захист - це поінформованість!

3     .jpg

Зі добувачами освіти 1- 4 класів проведено роз'яснювальні профілактичні бесіди, лекції, щодо індивідуальних заходів захисту під час пандемії COVID-19.

2    .jpg

Виховна година з елементами тренінгу "Конфлікт і спілкування" відбулася в 6-Б класі. Під час проведення заходу учні з'ясували, що у спілкуванні з іншими людьми потрібно володіти собою, приймати чуже судження, вміти слухати і цікавитися думкою інших, правильно оцінювати конфліктні ситуації, знаходити правильні способи розв'язання конфлікту.

1    .jpg

Під час профілактичного проєкту "Стоп насильству! 16 днів проти насильства" який відбувся у листопаді - грудні було проведено ряд виховних заходів зі здобувачами освіти. Метою яких було: сформулювати уявлення про проблему насилля і жорстокості, їх наслідки, як захистити себе від будь – якого насильства , привернути  уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав кожного.

Учні 1- 4 класів підготували стінгазети, колажі  " СТОП насильству!"

Кампанія "16 днів проти насильства"

Починаючи з 2001 року у період з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться широка інформаційна кампанія „16 днів проти насильства”.
   У рамках проведення тематичних заходів, з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у будь-яких його проявах, Національною соціальною сервісною службою України створено відеоролик  „Ми - проти насильства” (хронометражем 2 хв.10с.).
   Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення листом від 24.11.2021 року № 16/648 зазначено, що даний відеоролик має ознаки соціальної  реклами.
    
Посилання на відеоролик, на сайті Нацсоцслужби:
https://nssu.gov.ua/domashnye-nasilstvo/inform_karta
          Посилання на відеоролик для завантаження:
https://drive.google.com/file/d/1la749daWpHC_n5_A0ubb92V-UlwWG8jq/view 

https://nssu.gov.ua/domashnye-nasilstvo/inform_karta

bottom of page